Vojenské vozidlá

ALIGATOR MASTER II

Kolesové obrnené vozidlo s pohonom 4x4 s maximálnou prípustnou hmotnosťou 12 t a vynikajúcou užitočnou nosnosťou 3 130 kg. Strecha vozidla je schopná konštrukčne ustáť montáž zbraňového systému (alebo inej nadstavby) až do hmotnosti 500 kg.

PATRIOT

Obrnené taktické vozidlo s vysokou pohyblivosťou určené ako prieskumné a hliadkovacie vozidlo pre sily rýchlej reakcie k nasadeniu najmä v asymetrických konfliktoch a ako nosný prostriedok ľahkých motorizovaných jednotiek.

AM-50 EX

Mostný automobil AM-50 EX je určený na premostenie konkávnych mokrých i suchých terénnych prekážok. Poskytuje tak manévrovaciu schopnosť vojenským jednotkám, a to mostom o nosnosti triedy MLC 50.

AM-70 EX

Mostný automobil AM-70 EX je nový mobilný mostný prostriedok určený na zabezpečenie jednotiek mimo kontaktu s nepriateľom vďaka schopnosti rýchleho premostenia suchých i vodných prekážok, ktorý vyniká najmä vysokou zaťažiteľnosťou mosta v kategórii MLC 70. Vďaka schopnosti spájať jednotlivé mostné polia ponúka AM-70 EX neprekonateľnú flexibilitu a maximálnu šírku premostenej prekážky.
Navädzuje na úspešné vozidlo AM-50 EX a koncepčne aj na predtým vyrábená a osvedčená vozidlá AM-50 a AM-50 B, ktoré dodnes používajú mnohé armády. Nový most M-70 EX nôžkového typu so 4-nosníkovou odľahčenou konštrukciou je zároveň plne kompatibilný so staršími generáciami mostov. Vďaka plnej mostovke a vybaveniu obrubníkmi je AM-70 EX vhodný aj pre civilné záchranné operácie a pre využitie v stavebníctve a lesníctve.

DANA M2

Podstatne zmodernizovaná samohybná kanónová húfnica DANA 152 mm vz.77. DANA M2 sa vyznačuje veľkou rýchlosťou zaujatia a opustenia palebného postavenia a vynikajúcou priechodnosťou náročným terénom. Húfnica DANA M2 je vybavená výkonným palubným riadiacim systémom.

RM-70 VAMPIRE

122 mm raketomet Vampire 4D je reaktívna štyridsaťhlavňová delostrelecká salvová zbraň s nabíjacím ústrojenstvom, ktorá sa používa pri sústredenej palebnej podpore vojsk na väčšie plošné ciele jednotnými raketovými trieštivo-trhavými nábojmi.

DECON

Dekontaminačné vozidlo DECON je určené na vykonávanie úplnej dekontaminácie vonkajších a vnútorných povrchov vojenskej techniky, výzbroje a materiálu, vrátane nadrozmernej techniky, lietadiel, dekontaminácie terénu, stavebných objektov a na vytváranie vysokých vodných clôn pre prehradenie prízemného oblaku nebezpečných chemických látok a k haseniu požiarov.