Deň detí 2023

Dňa 10.6.2023 sa v areáli MSM LAND SYSTEMS konala akcia ku Dňu detí. Zamestnanci so svojimi ratolesťami zažili deň plný zábavy, nevšedných zážitkov a skvelého jedla. Tradične obľúbené aktivity ako maľovanie na tvár, šmýkanie na nafukovacej šmýkalke (v tvare tanku), ale aj rôzne elektronické hry sa striedali s tými netradičnými, no nemenej atraktívnymi – jazda na obrnenom vozidle Aligator Master II, dynamická ukážka jazdy tanku T-72, či šantenie na penovej párty. O veselú zábavu pre deti i dospelých sa postarala komediálna show Sranda Banda. Všetci zúčastnení si zároveň mohli vyskúšať športové aktivity, ktoré zabezpečili zástupcovia zo športového klubu DUKLA z Trenčína – streľba zo vzduchovky na terč, veslovací trenažér a rôzne športové súťaže.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým našim partnerom, ktorí nám pomohli zabezpečiť túto po všetkých stránkach vydarenú akciu:
GEMARE AGENCY
Party Partners
IDEA solution
CEA EUROPE.sk
Dobrovoľný hasičský zbor z obce Trenčianska Teplá
Emergency Support, o.z. Trenčín
Telovýchovná jednota DUKLA Trenčín, o.z.
Sranda Banda