Deň detí 2024

Deň detí 2024

Dňa 08.06.2024 sa v areáli MSM LAND SYSTEMS konala akcia Deň detí 2024. Zamestnanci so svojimi ratolesťami zažili deň plný zábavy, nevšedných zážitkov a skvelého jedla.

Tradične obľúbené aktivity ako maľovanie na tvár, nafukovacia atrakcia pre najmenších, ale aj surf trenažér a gladiátor nafukovačka sa striedali s tými netradičnými, no nemenej atraktívnymi – jazda na obrnenom vozidle Aligator Master II, dynamická ukážka jazdy tanku T-72, či šantenie na bublinkovej párty s maskotom Mickey. Kolotoč doplnil celkovú atmosféru a dobrovoľní hasiči ponúkli možnosť byť na chvíľu hrdinom - malým hasičom.

O veselú zábavu pre deti i dospelých sa postaralo vystúpenie Teáter komika. Všetci zúčastnení si zároveň mohli vyskúšať športové aktivity, ktoré zabezpečili zástupcovia zo športového klubu DUKLA z Trenčína – streľba zo vzduchovky na terč, veslovací trenažér a rôzne športové súťaže. Zdravotnú pohotovosť pre potrebu poskytnutia prvej pomoci zabezpečila spoločnosť Emergency Support, o.z. Trenčín.